Van staal tot roestvaststaal: RN Machinebouw BV bedient diverse industrieën met innovatieve oplossingen. Vaak zoekt een potentiële klant naar iets dat buiten de standaard valt. Google biedt geen antwoord – maatwerk is nodig. Problemen met beschikbare ruimte of geheel nieuwe ideeën die verdere invulling vragen, vormen voor RN Machinebouw BV juist de basis voor een doordachte oplossing.
Foto bovenaan: Shuttle met Magazijn
Zo ontwierp en bouwde RN Machinebouw BV voor een fabriek in industrieel woningbouw een geautomatiseerd XXL-magazijn van 40 x 40 x 4 meter. Productdragers van 7 x 3,5 meter worden hierin door twee shuttles in- en uitgevoerd. Deze shuttles rijden aan beide zijden van het magazijn: aan de ene kant worden dragers met wanden of vloeren ingebracht, aan de andere zijde weer uitgenomen.
Ook voor de busremises in Utrecht en Breda leverde RN Machinebouw BV maatwerk. Hier werden uitschuifbordessen ontworpen, gemaakt en geleverd. Omdat elektrische bussen op het dak worden geserviced, schuift het bordes op drie meter hoogte tegen de bus aan, waardoor samen met het dak een veilige werkplek ontstaat.
Dit zijn slechts enkele voorbeelden waar we trots op zijn. Wellicht kunnen we ook uw project waarmaken.
Bent u geïnteresseerd geraakt?
Voor contact 0512540888 of [email protected]