FIBERBLADE GU – De ideale instap in lasersnijden

Met de FIBERBLADE GU worden indrukwekkende resultaten behaald en de optimale technologie geboden voor metaalbewerkingsbedrijven die de lasermarkt willen betreden en hoge investeringen willen ontwijken. Het is een duurzame maar krachtige oplossing voor het nauwkeurig 2D-snijden van standaard plaatwerk!

De machine is aanpasbaar met de drie selecteerbare opties voor vermogen (12 kW, 20 kW en 30 kW) en vier beschikbare formaten (3015, 4020, 6025, 8025). Hij snijdt zacht staal, RVS en aluminium. Afhankelijk van het materiaal en vermogen kan er eenvoudig tot 60 mm mee gesneden worden. De snijbereiken gaan van 3.000 x 1.500 mm tot 8.000 x 2.500 mm.

Verder bereikt het zeer goede snijresultaten, niet in de laatste plaats dankzij de Precitec ProCutter 2.0 snijkop en een stevige onderbouw met weinig vibratie.

Daarnaast combineert het de nieuwste lasertechnologie met een gebruiksvriendelijke besturing met groot touchscreen en vier proces- en ruimtebewakingscamera’s!

En als kers op de taart is de machine combineerbaar met extra opties zoals Laser Nozzle Control (LNC) én de NitroPro gasmenger! Een operator heeft een stuk minder werk omdat de LNC het denkwerk doet en de gasmenger maakt de snijresultaten nóg netter en vermindert braamvorming!

Meer weten? Neem contact met ons op:

Tel: +31 (0)85 047 84 40

E-mail: [email protected] / [email protected]

Klik hier voor de website